Tο πρόγραμμα αγώνων από 7/5 έως 8/5/2015.
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 09:30 (JUNIOR’S)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΕΛΠΙΔΩΝ 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ3
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIOR'S)
ΕΜΙΛΕΩΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 10:00 (JUNIOR’S)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΕΜΙΛΕΩΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 - ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 10:45 (PROJUNIOR’S)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΕΛΠΙΔΩΝ 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 11:30 (JUNIOR'S)
ΕΜΙΛΕΩΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2- ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 15:30 (JUNIOR’S)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 16:45 (JUNIOR’S)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 17:30
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 18:00 (PROJUNIOR’S)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 18:00 (JUNIOR’S)
KICKOF ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΚΑΝΑΡΙΝΙΩΝ ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 19:15 (PROJUNIOR’S)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-5-2016 ΩΡΑ 10:30 (PROJUNIOR'S)
ΛΟΥΤΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-5-2016 ΩΡΑ 17:30 (PROJUNIOR’S)
ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-5-2016 ΩΡΑ 19:00 (JUNIOR’S)
ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘ. ΛΑΥΡΑΝΟΣ
epsaitol.gr
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 09:30 (JUNIOR’S)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΕΛΠΙΔΩΝ 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ3
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 10:00 (PROJUNIOR'S)
ΕΜΙΛΕΩΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 10:00 (JUNIOR’S)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΕΜΙΛΕΩΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 - ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 10:45 (PROJUNIOR’S)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΕΛΠΙΔΩΝ 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 11:30 (JUNIOR'S)
ΕΜΙΛΕΩΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2- ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 15:30 (JUNIOR’S)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 16:45 (JUNIOR’S)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 17:30
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 18:00 (PROJUNIOR’S)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 18:00 (JUNIOR’S)
KICKOF ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΚΑΝΑΡΙΝΙΩΝ ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-5-2016 ΩΡΑ 19:15 (PROJUNIOR’S)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-5-2016 ΩΡΑ 10:30 (PROJUNIOR'S)
ΛΟΥΤΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-5-2016 ΩΡΑ 17:30 (PROJUNIOR’S)
ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-5-2016 ΩΡΑ 19:00 (JUNIOR’S)
ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘ. ΛΑΥΡΑΝΟΣ
epsaitol.gr