Φιλική νίκη της Φλόγας επί του Απόλλωνα Δοκιμίου

Τη νίκη με 5 - 0 πέτυχε η Φλόγα Παλαιομάνινας στο Δοκίμι επί του τοπικού Απόλλωνα σε φιλική αναμέτρηση.

Το πρώτο 20λεπτό ήταν ισορροπημένο και πέρα από ένα φάουλ του Καρύμπα στο οριζόντιο δοκάρι δεν υπήρχαν άλλες φάσεις μπροστά στις δύο εστίες. Στη συνέχεια η Φλόγα ανέβασε στροφές, είχε δύο ευκαιρίες και σκόραρε με σουτ του Κόκκαλη για το 0 - 1. Με πέναλτι που κέρδισε ο Ξευγένης και εκτέλεσε εύστοχα ο Καρύμπας έγινε το 0 - 2, ενώ το δεύτερο προσωπικό γκολ του Σωτήρη Κόκκαλη με κεφαλιά διαμόρφωσε το 0 - 3 που ήταν το σκορ του ημιχρόνου.
Στο δεύτερο ημίχρονο ο ρυθμός έπεσε με τους δύο προπονητές να κάνουν αρκετές αλλαγές, όμως η Φλόγα σημείωσε δύο ακόμη τέρματα, το πρώτο με σουτ του Σπύρου Κοκκώνη έξω από την περιοχή και το δεύτερο με εκτέλεση φάουλ του Παχή.