Ξεκίνησε με ήττα ο Ατρόμητος στα Play off ,και ο Ομηρος πήρε προβάδισμα κερδίζοντας πανάξια

Τα γκολ του παιχνιδιού σημειώθηκαν:
Στο 4΄με αυτογκόλ του Καλαβρουζιώτη  θα γίνει το 0-1 υπέρ του Ομήρου, το 0-2 θα γίνει στην εκπνοή του πρώτου ημιχρόνου και στο 44΄ από τον Σταύρο Λαγό, με την έναρξη του δεύτερο ημιχρόνου και το 48΄ θα έχουμε το 0-3 από τον Αποστολίδη για να έρθει μετά από 5 λεπτά στο 53΄ ο Σκανιάς να μειώσει το σκορ για την ομάδα του σε 1-3,το τελικό 1-4 θα διαμορφώσει στο 65΄ ο Κούσουλας.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Περικλής Παπαποστόλου): Καραδήμας, Κάκκος Β., Παπαδόπουλος (80΄Μυλωνάς Σπ.), Πετσίνης, Καζανάς (75΄Μυλωνάς Χρ.), Καλαβρουζιώτης, Ευθυμιόπουλος (88΄Παναγιωτόπουλος), Γεωργακόπουλος, Αλεξόπουλος, Παπαποστόλου, Σκανιάς.
ΟΜΗΡΟΣ (Γιώργος Γαλανός): Ταράτσας, Κοσόβας, Κάκκος Χ., Μιχάλης, Πασπαλιάρης,Τσιμπούκας, Λαγός, Βαλτογιάννης Κ., Σεραφίγγος (46΄ Κούσουλας Σ.), Αποστολίδης (67΄ Βαλτογιάννης Σ.), Ματσίγκας (59΄λ.τ. Τσιφοπανόπουλος)