Κεραυνός Θεσπρωτικού-Αναγέννηση Άρτας 2-1 (φιλικό)

Σε φιλικό παιχνίδι που έγινε σήμερα στο Θεσπρωτικό ο Κεραυνός πήρε τη νίκη με σκορ 2-1 απέναντι στην Αναγέννηση Άρτας, παρουσία 300 περίπου φιλάθλων.
Οι προπονητές των δυο ομάδων Βαγγέλης Φίντζος και Ηλίας Μαγκάκης χρησιμοποίησαν όλους τους ποδοσφαιριστές που είχαν στην διάθεση τους. Η Αναγέννηση ήταν αυτή που προηγήθηκε στο σκορ με κοντινό πλασέ του Χρήστου Σιδηρόπουλου στο 11ο λεπτό. Ο Κεραυνός ισοφάρισε στο 29ο λεπτό με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Κώστα Φέκκα και στο 64΄ λεπτό ο νεοαποκτηθείς Κώστας Πάνου με κοντινό πλασέ πέτυχε το 2-1.
Διαιτητής του παιχνιδιού ο κ. Καλδάνης του συνδέσμου Φλώρινας.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΙΝΤΖΟΣ): Ντούκα, Μπόμπορης, Μαλέσκος, Τζιάκος Γ.Δ., Λέτσος, Γεωργαλής, Κολιός Π., Κούσης, Τζιάκος Γ.Ν., Φέκκας, Τζιάκος Δ.
Έπαιξαν και οι: Παπαδόπουλος, Ναστούλης, Κολιός Γ., Πάνου, δήμου, Χοραβάτης, Πανταζής, Λέκκος Δ., Πάσχος, Ρακόπουλος, Λέκκος Ν.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ (ΗΛΙΑΣ ΜΑΓΚΑΚΗΣ): Ντεκούλης, Παπαρούνης, Μανώλης, Αβραμίδης, Μπαλάφας, Νικοπολίδης, Ευταξίας, Σταμούλης, Χρηστογιάννης, Τρούλλης, Σιδηρόπουλος.
Έπαιξαν και οι: Βλάχος, Μπέτσας, Σιαπέρας, Παπακίτσος, Παππάς, Κατραχούρας, Παπαποστόλης, Νάσιος, Νικολαΐδης, Τάσσος, Μπόνιας, Βάνας.