Μόνο οι φανέλες θύμιζαν Φλόγα

Σούλι Παραμυθιάς-Φλόγα Παλαιομάνινας-4-1

Νίκησε με 4-1 μια εξαιρετική αντίπαλο με πλούσιο και ποιοτικό ρόστερ (Φλόγα Παλαιομανίνας) και έκανε άλμα στην 8άδα του Κυπέλλου Ερασ. Ελλάδος. Ο Γκέκας έδωσε προβάδισμα στο Σούλι με κοντινή κεφαλιά στο 22' αλλά ο Γιαννακάς με συρτό σουτ έφερε το παιχνίδι στα ίσα στο 35', με το ημίχρονο να πάει ισόπαλο 1-1 στο ημίχρονο. Ο Γιαννακός κέρδισε και εκτέλεσε πέναλτι στο 52' για το 2-1 ενώ στο 68', Λάμπρου και Γκέκας έκαναν μαγικό ένα-δύο με τον Λάμπρου να πετυχαίνει τη γκολάρα του αγώνα. Στο 75' ο Α.Γεωργίου με κεφαλιά ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 4-1, ολοκληρώνοντας τη σπουδαία νίκη-πρόκριση της Παραμυθιάς.

Σούλι:Σωτηρόπουλος, Μπέλλος, Α.Γεωργίου, Ντούμας(42' Ζήγος), Τσάγκας, Γ.Γεωργίου, Γιαννακός, Γκέκας(88' Σουλάι), Κατσίφας, Λάμπρου(85' Τσόλης), Χ.Γεωργίου

Φλόγα:   Ταράτσας, Τραγούλιας, Χονδρογιάννης, Ξένος (55' Κόκκαλης), Κουρσάρης, Νούλας, Μούτσα (59' Ξευγένης), Μακρής, Γιαννακάς(64' Καντάνης), Μικελάτος, Κοντοπάνος